• slide9
  • zahradni jezirka
  • zed
  • slide7
  • slide6
  • slide10

Zahrady Ostrava

Rádi bychom Vám představili naši firmu Zahrady Ostrava, která se zabývá komplexním řešením zahrad. Nabízíme služby v oblastí projekční činností, kompletní servis v realizacích okrasných zahrad, realizacích soukromých, veřejných i průmyslových ploch zeleně a jejich následnou údržbou. Provádíme instalace automatického závlahového systému, rovněž zahradního osvětlení, stavíme okrasné zídky, gabiony, dodáváme drobné zahradní stavby a dřevěné prvky,  realizujeme vodní toky, jezírka, biotopy, střešní zahrady, zelené vertikální stěny, a provádíme mnoho jiných služeb a prací, které naleznete v seznamu nabídky služeb na našich webových stránkách www.zahradyostrava.cz

V neposlední řadě poskytujeme poradenskou činnost, která zahrnuje odborné  poradenství a individuální konzultaci – dle přání a potřeb zákazníků.

Krédem naši společnosti je profesionalita, ze které vyplývá nejvyšší spokojenost zákazníků a zároveň klademe vysoký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Pro udržení trvalého rozvoje a vysoké úrovně našich služeb, prohlubujeme teoretické znalosti a praktické dovednosti našich pracovníků a jsme schopni operativně řešit potřeby všech zákazníků.

Zaměřujeme se na kvalitu, osobní přístup, vstřícnost, kreativitu, samostatnost, rychlost a dokonalost služeb, na dodržení dohodnutých termínů,  které poskytujeme. Vždy se snažíme o originální vytvoření zahrady odpovídající Vašim představám a vycházíme vstříc k Vaši plné spokojenosti. Svěřte svou zahradu do rukou odborníků a nemusíte se o nic starat. Zařídíme vše za Vás – spolehlivě, kvalitně a s ohledem na Vaše finanční možnosti.