• slide9
  • zahradni jezirka
  • zed
  • slide7
  • slide6
  • slide10

Zahradní osvětlení

Bez světla nejsme schopni vidět svět, v němž žijeme. Světlo je každodenní nutností, jak v budovách tak i mimo ně. Světlo je pro nás životně důležité a dodává nám pocit bezpečí. Tam, kde je světlo, se cítíme pohodlněji, na dobře osvětlených ulicích, chodnících nebo cyklostezkách. Prostředí a atmosféra, které světlo utváří, je pro mnoho lidí dalším důležitým hlediskem. Příjemné letní večery trávené na zahradě či terase s rodinou i přáteli se díky správnému osvětlení stávají ještě příjemnějšími. Světlo je klíčem k dokonalosti.

V In-lite se soustřeďujeme zejména na práci s účinkem světla vyzdvihnutím jeho funkcí i jeho schopností vytvářet atmosféru. Světelné nároky vaší zahrady by neměly být určovány estetickým vzhledem jednotlivých svítidel. Proto považujeme za tak důležité nejprve zvolit, které části zahrady a jakým způsobem osvětlit, a až posléze vybírat konkrétní typy svítidel z našeho sortimentu.Všechny výrobky in-lite osvětlení jsou založeny na 12ti-voltovém bezpečném napětí. Při vývoji systému i jednotlivých prvků se holandská společnost soustředila zejména na maximální funkčnost svítidel, zařazování technických inovací, vysokou estetickou úroveň všech produktů, nejvyšší kvalitu a zejména jejich snadné používání.

Výrobky In-lite jsou dostupné prostřednictvím sítě partnerských distribučních společností specializujících se na návrh osvětlovacích systémů a technologii venkovních zahradních a parkových ploch.